Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diadora |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Вес | 1160 г |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 30 см |
| Объем | 55 л |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
| Плечевой ремень | Да |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип сумки | спортивная сумка |
Спортивна сумка 55L Diadora Bag Tennis 55L 103.172620
Опис товару:
Сумка виготовлена з міцного поліестера.
Містке основне відділення на блискавці. Усередині розташована простора кишеня на блискавці.
Відділення для взуття або вологих речей на бічній поверхні сумки.
Додаткова невелика кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Ручки середньої довжини та наплічний регульований ремінь для носіння як у руці, так і на плечі.
Сумка має жорстку вставку в зоні дна, а також ущільнення у верхній частині сумки для збереження вмісту.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Колір: червоний.
Розмір см (ШхВхГ): 61x30x30 см.
Об'єм л: 55.
Вага: 1160 г.
Виробник: Diadora, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 1 630 ₴









