Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AmazonBasics |
| Вес | 1370 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 31 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 25 л |
| Пол | Женский |
| Тип | Спортивный |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 1 |
| Размер (1) | Средний |
Міський рюкзак 25L Amazon Basics рожевий b07ff1ws7f
Опис товару:
Ергономічний дизайн із регульованими лямками та вбудованим механізмом комфорту спини.
Водостійкий матеріал для захисту Ваших речей.
Три основні відділення для зберігання з відділенням для ноутбука та різними додатковими кишенями.
Бічні сітчасті кишені для пляшок із водою та інших аксесуарів.
Зручні лямки та спинка рюкзака з м'якими вставками.
Поясний ремінь і грудна стяжка для рівномірного розподілу ваги.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри Ш 30 x В 44 x Г 21 см.
Вага: 1,37 кг.
Об'єм: 25 л.
Колір: рожевий.
Виробник: Amazon Basics, Китай.
Для продовження терміну експлуатації переносьте рюкзак за ДВІ лямки.
Информация для заказа
- Цена: 1 150 ₴







