Спортивний рюкзак 22L Amazon Basics чорний із синім




Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AmazonBasics |
| Вес | 1370 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 46 см |
| Глубина | 17 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 22 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 1 |
| Размер (1) | Средний |
Спортивний рюкзак 22L Amazon Basics чорний із синім 68042 black blue
Опис товару:
Спортивний рюкзак для зберігання та перенесення спортивного спорядження.
Виготовлений із високоякісного поліестеру 600D рипстоп для надійної міцності.
У просторому основному відділенні на блискавці можна розмістити все необхідне для тренувань.
Окремий нижній відсік для взуття для бутс.
2 бічні сітчасті кишені й еластичні петлі для пляшки з водою або додаткової амуніції.
Регульовані м'які лямки та зручна спинка забезпечують комфорт під час носіння
Вбудований гак для підвішування рюкзака.
Рюкзак має спеціальні отвори для вентиляції вмісту рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600D рипстоп.
Розміри: 30 х 17 х 46 см.
Вага: 520 кг.
Об'єм: 22 л.
Колір: чорний із синім.
Виробник: Amazon Basics, Китай.
Для продовження терміну експлуатації переносьте рюкзак за ДВІ лямки.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴



