Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Вес | 340 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 36 см |
| Глубина | 12 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 15 л |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Міський рюкзак 15L Campus City Cruiser 5900787465830
Опис:
Виготовлений із міцної та легкої високотехнологічної тканини ENDURA QXC.
Ідеально підходить для школи, поїздок і повсякденного використання.
Рюкзак має містке основне відділення з невеликою кишенею для дрібниць.
Передня кишеня на блискавці.
Ручка для перенесення, регульовані плечові лямки з набиттям і світловідбивними елементами для підвищення безпеки.
Зручна спинка з м'яким сітчастим покриттям.
Характеристики:
Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер ENDURA QXC.
Колір: різнобарвний
Розміри: 36x26x12 см.
Об'єм: 15 л.
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴












