Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zagg |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 0.52 г |
| Высота | 35 см |
| Глубина | 28 см |
| Объем | 50 л |
| Ширина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок | Нет |
| Замок (1) | Нет |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Наличие колес | Без колес |
| Наличие колес (1) | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка |
| Тип (1) | Спортивная сумка |
| Тип сумки | спортивная сумка |
Спортивна сумка 50L Zagatto On the Move чорна ZG680 black
Опис товару:
Велике основне відділення є відмітною рисою цієї моделі. У нього можна покласти все, що Вам потрібно. Усередині сумки додали одну кишеню меншого розміру на липучці.
Спереду є кишеня — відділ для взуття на блискавці.
Вся конструкція сумки м'яка, що неабияк збільшує її місткість. А якщо ви хочете кудись взяти його, ви можете легко упакувати його в місткіший багаж.
Сумку можна двома способами. Короткі ручки призначені для носіння в руках. Їх можна застебнути на липучку для зручності. Другий варіант — це довгий ремінець, який дає змогу носити сумку через плече та дає свободу рукам. Ремінець має м'яку накладку на плече, яка не дає йому впиватися в плече. Ви також можете вільно від'єднувати та приєднувати його.
Дно сумки має прогумоване покриття. Крім функціональності, таке рішення має дуже естетичний вигляд.
Для того, щоб сумка слугувала довгий час в ідеальному стані, виробник зробив ставку на найякісніші матеріали. У цій моделі використовували поліестер і кордуру, які вирізняються високою якістю та стійкістю до забруднень. Все це також легко чистити.
Характеристики:
Розміри: (ШхВхГ): 50x35x28 см.
Вага: 520 г.
Об'єм: 50L.
Матеріал: поліестер, кордура.
Колір: чорний.
Країна походження ТМ: Zagatto, Польща.
Країна-виробник: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 1 340 ₴










