Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Reverse Osmosis Systems |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 4 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 0.89 кг |
| Высота | 32 см |
| Глубина | 27 см |
| Объем | 58 л |
| Ширина | 68 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Дорожня сумка 58L Reverse чорна із синім A01-70 black blue
Опис товару:
Дорожня сумка середніх розмірів виготовлена в класичному стилі.
Матеріал із вологовідштовхувальним просоченням.
Містке основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці на бічних поверхнях сумки.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Міцні та зручні ручки середньої довжини.
Регульований ремінь для носіння на плечі.
Дно сумки додатково ущільнене спеціально вставкою.
На дні сумки є ніжки.
Характеристики:
Артикул: A01-70 black blue.
Країна реєстрації бренда: Reverse, Польща.
Розміри в см (ДхШхВ): 68 (довжина основного відділення без кишень 55 см)х32х27 см.
Об'єм: 58 л.
Вага: 890 г.
Матеріал: кордура.
Колір: чорний із синім.
Информация для заказа
- Цена: 1 020 ₴







