Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BORDER |
| Вес | 515 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 43 см |
| Глубина | 17 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 23 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 32 см |
Міський рюкзак 23L Borderline VenturePak 1000 чорний
JBBP006L-B
Опис товару:
рюкзак виготовлений із міцного поліестеру, дно рюкзака має додаткове покриття з еко шкіри.
одне основне відділення з двосторонньою змійкою
на передній стінці рюкзака розташовані дві кишені на блискавці й одна кишеня, яка закривається клапаном на фастексі.
зручні регульовані плечові ремені
можливість регулювати товщину рюкзака завдяки спеціальним ремінцям на фастексах
ручка-петля для перенесення
Характеристики:
Матеріал: поліестер, екошкіра (дно рюкзака).
Розміри в см. (ШхВхГ): 32х43х17 см. Додатково передня кишеня: 26х24х4 см
Об'єм: 23 л.
Вага: 515 г.
Виробник: Borderline, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 985 ₴












