Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hi-Tec |
| Вес | 480 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 15 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 28 л |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Спортивный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Міський рюкзак 28L Hi-Tec чорний MC220.11 black
Опис:
рюкзак виготовлений із міцної синтетичної тканини, яка має прогумоване покриття з внутрішньої сторони;
одне містке основне відділення;
кишеня на блискавці на передній стінці рюкзака;
дві бічні кишені для напоїв і дрібних предметів;
рюкзак має ущільнення в зоні спинки для комфортного носіння;
широкі регульовані лямки рюкзака;
ручка-петля для перенесення рюкзака або підвішування.
Характеристики:
Країна походження ТМ: Hi-Tec, Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розміри виробу: 44х30х15 см.
Об'єм: 28 л.
Вага моделі: 0,48 кг.
Информация для заказа
- Цена: 940 ₴






