Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Reverse Osmosis Systems |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 30 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Чоловіча сумка наплічна Reverse чорна F581 black
Опис товару:
Сумка виготовлена з якісної еко кожи PU.
Закривається на блискавці.
Одне основне відділення на блискавці, всередині якого розташована кишеня на блискавці та відкрита кишенька.
На передній стінці розташована кишеня на магнітній кнопці.
Незнімний плечовий ремінь із нейлону.
Характеристики:
Матеріал: екошкіра PU.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 20x24x3.
Вага: 290 г.
Виробник: Reverse.
Информация для заказа
- Цена: 740 ₴










