Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 4 |
| Количество отделений на молнии | 4 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Большой |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 34 см |
| Объем | 90 л |
| Ширина | 70 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Велика дорожня сумка 90L Wallaby, Україна 3080 чорна
Опис товару:
Дорожня сумка великого розміру виготовлена в класичному стилі.
Матеріал поліестер із вологовідштовхувальним просоченням.
Містке основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці на бічних поверхнях сумки.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Міцні та зручні ручки середньої довжини, які пришиті до стін сумки на всій висоті.
Регульований ремінь для носіння на плечі, з підкладкою на плечі.
Дно сумки додатково ущільнене.
Характеристики:
Артикул: 3080.
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри в см (ДхШхВ): 70х40х34 см. Обсяг: 90 л.
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 1 150 ₴







