Тактична, армійська чоловіча сумка-слінг Survival хакі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.25 кг |
| Количество лямок | 1 |
| Материал | Оксфорд |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Хаки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24 см |
| Длина | 16 см |
| Ширина | 8 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Размер (1) | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Тип сумки (1) | Сумка-слинг |
| Форма | Прямоугольная |
Тактична чоловіча сумка-слінг Survival хакі 5904555954359
Опис:
Функціонально зручна модель завдяки великій кількості відділень, що дає змогу легко розмістити всі Ваші речі.
Має одне основне відділення на блискавці. Усередині розташована відкрита кишеня.
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Нейлонові петлі Molle для підвішування додаткових аксесуарів на лицьовій стороні.
Сітчаста кишеня на бічній поверхні сумки.
Дві нейлонові петлі для підвішування додаткових аксесуарів на бічній поверхні сумки.
Регульований ремінь, який можна носити як на правий бік, так і на ліву завдяки карабіну.
Панель для емблем на липучці у верхній частині сумки.
Характеристики:
Матеріал: 600 Ден Оксфорд
Розміри: 24*16*8 (товщина з передньою кишенею 11 см).
Колір: хакі.
Виробник: Edibazzar, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴










