Сумка для ноутбука 15,6 дюймів Platinet Messenger сіра




Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Platinet |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Да |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Вес | 740 г |
| Высота | 315 мм |
| Глубина | 115 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ устройства | 15-16" |
| Ручки | Нет |
Сумка для ноутбука 15,6 дюймів Platinet Messenger сіра PTO156MCG
Опис товару:
Основне відділення закривається на змійки та накривається клапаном на липучках.
Одне основне відділення, всередині якого розташовані відділи для ноутбука 15,6 дюйма та планшета 10,1 дюйма з ремінцями для надійної фіксації ґаджетів.
На клапані розташована велика кишеня, всередині якої кишеня для мобільного, дві петлі для ручок, три кишеньки для візиток.
На тильній стороні сумки розташована петля для фіксації сумки на висувній ручці валізи.
Незнімний регульований ремінь через плече.
Характеристики товару:
Колір: сірий із блакитним.
Місткість: 15,6" ноутбук.
Відділення для ноутбука: 38,5х27,5х3,9 см.
Зовнішні розміри: 39,5*31,5*11,5 см.
Вага: 0,74 кг.
Матеріал: нейлон.
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴



