Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wozinsky |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Высота | 16 см |
| Длина | 28 см |
| Количество карманов | 6 шт |
| Конструкция сумки | Однообъемная |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 6 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипедной сумки | Багажный рюкзак |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 14 см |
Багажна велосумка, кофр 6L Wozinsky чорна WBB3BK
Опис товару:
Виготовлена з високоякісного водонепроникного матеріалу ( поліестер ), легко кріпиться на багажнику наших двох коліс (за допомогою 4 ремені на липучці ). Хоча за потреби ніщо не заважає носити сумку на плечі (у комплекті є регульований ремінець ) або носити її в руці , тримаючись за ручку, розташовану на клапані.
Завдяки місткості 6 літрів можна помістити все, що може стати в пригоді під час поїздки. Від необхідної провізії, додаткових елементів одягу до велосипедних інструментів.
В численні кишені можна заховати зручні аксесуари, а в спеціально відведене місце поставити пляшку з водою.
Світловідбивні елементи, що підвищують видимість велосипедиста в нічну пору.
Характеристики:
Країна-виробник: Wozinsky, Польща.
Кріплення: на багажнику.
Матеріал: поліестер.
Розміри: 28 х 16 х 14 см.
Місткість: 6 літрів.
Вага: 390 грамів.
Колір: чорний із сірим.
Информация для заказа
- Цена: 1 070 ₴








