Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DunGai |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | ПВХ |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Белый |
| Размеры | |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 26 см |
| Объем | 40 л |
| Ширина | 53 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Водонепроникна дорожня сумка 40L Dungo Duffle Bag біла dunga white
Опис товару:
Сумка обладнана двома основними ручками, а також знімним ременем через плече.
Сумка підходить для активного відпочинку та зручна для човна та задньої частини мотоцикла.
Одне основне відділення на блискавці, всередині якого розташовані три сітчаста кишеня, дві з яких відкриті, одна на блискавці.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Дві бічні відкриті кишені.
Сумки водонепроникні.
Матеріал: брезент із ПВХ.
Дно сумки ущільнене вставкою з поліестеру.
Для додаткової безпеки сумка має світловідбивний принт Dunga.
Технічні характеристики:
Об'єм, л: 40.
Розміри, см: 53 х 30 х 26 см.
Вага: 975 г.
Матеріал: ПВХ брезент (PVC Tarpulin) — пластифікований полівінілхлорид зі спеціальними добавками та фінішним покриттям. Матеріал характеризується стійкістю до тепла та холоду, має водний і вітровий захист, міцністю на відрив і еластичністю.
Колір: білий.
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴







