Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maier |
| Вес | 530 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 17 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Материал | Оксфорд |
| Объем | 15 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Тип рюкзака | Городские |
Міський рюкзак 15L Maierwei синій PL121KOB
Опис:
Зроблений в урбаністичному молодіжному стилі.
Проста та легка конструкція для зручності щоденного використання.
Міцні шви та матеріали рюкзака.
Спинка рюкзак додатково ущільнена.
Зручні набиті регульовані лямки рюкзака.
Містке основне відділення затягується шнурком і накривається клапаном на магніті.
Усередині розташований відділ для планшета 13,3", дві відкриті кишені.
Дві відкриті кишеньки на бічних поверхнях рюкзака.
Накладна кишеня на блискавці для підручних предметів (на лицьовій стороні рюкзака).
Характеристики:
Матеріал: оксфорд.
Розміри в см. (ШхВхГ): 27х40х17.
Об'єм: 15 л.
Вага: 530 г.
Країна походження торгової марки: Китай.
Для продовження терміну експлуатації переносьте рюкзак за ДВІ лямки.
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴





