Рюкзак-сумка для мами 12L Living Traveling Share різнобарвний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 440 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 38 см |
| Глубина | 12 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 12 л |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 26 см |
Рюкзак-сумка для мами Living Traveling Share різнобарвний xj3702 red white
Опис товару:
Кількість основних відділень: одне.
Усередині є три відкриті кишені та кишеня на блискавці.
На лицьовій стороні розташована кишеня на блискавці.
У ньому розташовані три накладні кишені, зсередини обжитих фольгою.
Рюкзак має бічні кишені. на одній із них кишеня на блискавці.
Довжина плечових лямок може регулюватися за допомогою пластикових пряжок. Також виріб має дві ручки, за допомогою якої аксесуар можна переносити в руці.
Рюкзак закривається за допомогою блискавки.
Характеристики:
Матеріал: оксфорд
Колір: бежевий з червоним і синім.
Об'єм: 12 л.
Розміри см: 38 х 26 х 12 см
Вага: 440 г.
Країна-виробник: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 615 ₴









