Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вид | Сумка-переноска |
| Материал | Пластик |
| Сезон | Демисезон |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Высота | 28 мм |
| Длина | 20 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
Сумка-переноска для тварин Petstory синій S1645297
Опис товару:
Легке та зручне плечове перенесення для хатніх тварин.
Вентиляційні отвори забезпечують гарну циркуляцію повітря всередині.
Виготовлена з нетоксичного пластику та штучної шкіри.
Плечовий ремінь, а також ергономічна ручка для зручного транспортування вашого вихованця.
Зручна застібка-блискавка спереду сумки.
Вона складається до невеликих розмірів, завдяки чому його зберігання надзвичайно просте.
Переноска ідеально підходить для перевезення цуценят і маленьких собак, а також кішок.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра, пластик.
Колір: синій.
Розмір ШхВхГ (см): 40x28x20
Вага(кг): 0.70 кг.
Виробник: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 815 ₴





