Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вид | Сумка-переноска |
| Материал | Композитный материал |
| Сезон | Демисезон |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Высота | 33 мм |
| Длина | 28 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
Сумка-переноска для тварин Petstory сірий L81B grey
Опис товару:
Легке та зручне плечове перенесення для хатніх тварин.
Великі вентиляційні отвори забезпечують гарну циркуляцію повітря всередині.
Виготовлена з нетоксичного спіненого ПВХ.
Плечовий ремінь, а також ергономічна ручка для зручного транспортування вашого вихованця.
Зручна застібка-блискавка спереду сумки.
Вона складається до невеликих розмірів, завдяки чому його зберігання надзвичайно просте.
Переноска ідеально підходить для перевезення цуценят і маленьких собак, а також кішок.
Характеристики:
Матеріал: спінений ПВХ.
Колір: сірий.
Розмір ШхВхГ (см): 43x32x28.
Розмір після складання: 43x32x6,5 см.
Вага(кг): 0.70 кг.
Вага тварин до 6 кг.
Виробник: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 1 190 ₴







