Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ellehammer |
| Высота | 225 мм |
| Глубина | 20 мм |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Несессер |
| Тип застежки | Клипсы |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Косметичка |
Дорожня косметичка Ellehammer чорний 5023041540484
Опис товару:
Матеріал: міцний поліестер із водовідштовхувальними властивостями.
Містка, практична, зручна косметичка.
Усередині косметички: одне основне відділення на блискавці, одна кишеня з поліетиленовим покриттям, чотири сітчасті кишені.
Гачок для підвішування.
Закривається на гачок (гачок протягується в спеціальну петлю).
Ідеально підходить для відпочинку, у готелі, відрядженні, у валізі та у ванній кімнаті.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри косметички в розкладеному вигляді 50 х 22,5 см.
Розміри складеної косметички 22,5 х 18 см.
Колір: чорний
Виробник: Ellehammer, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴






