Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Campus |
| Высота | 250 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Женский |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Несессер |
| Тип застежки | Клипсы |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 155 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Косметичка |
Дорожня косметичка, несесер Campus коричнева 5900787466677
Опис товару:
Матеріал: міцний поліестер із водовідштовхувальними властивостями.
Містка, практична, зручна косметичка.
Усередині косметички: одне основне сітчасте відділення на блискавці, одна кишеня на блискавці, чотири відкриті кишенька.
Гачок для підвішування.
Дзеркало на липучці.
Закривається на двох фастексах.
Ідеально підходить для відпочинку, у готелі, відрядженні, у валізі та у ванній кімнаті.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри косметички в розкладеному вигляді 44 см х 25 см.
Розміри складеної косметички 25 см х 15,5 см.
Колір: коричневий із візерунками.
Виробник: Campus, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴




