Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Высота | 230 мм |
| Глубина | 130 мм |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Косметичка |
Дорожня косметичка, несесер Edibazzar сірий 3064100539713
Опис товару:
Матеріал: міцний поліестер із водовідштовхувальними властивостями.
Містка, практична, зручна косметичка.
Усередині косметички: одне основне відкрите відділення, одна кишеня на блискавці.
Зовнішня кишеня на блискавці на лицьовій стороні косметички.
Гачок для підвішування.
Закривається на блискавці.
Ідеально підходить для відпочинку, у готелі, відрядженні, у валізі та у ванній кімнаті.
Тканинна ручка на бічній поверхні косметички.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 23см х 13см х 15см.
Колір: сірий.
Бренд: Edibazzar, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴








