Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Высота | 170 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Нейлон |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Косметичка |
Дорожня косметичка, несесер Edibazzar сірий 7556961400371
Опис товару:
Матеріал: нейлон із водовідштовхувальними властивостями.
Містка, практична, зручна косметичка.
Усередині косметички: дві відкриті сітчасті кишені, дві еластичні кишеньки на гумках, одне основне відділення, яке накривається тканинною перегородкою.
Закривається на блискавці.
Ідеально підходить для відпочинку, у готелі, відрядженні, у валізі та у ванній кімнаті.
Тканинна ручка на верхній поверхні косметички.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розміри: 21 см х 17 см х 8 см.
Колір: сірий.
Бренд: Edibazzar, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴





