Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 43 см |
| Глубина | 11 см |
| Карманы | Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 16 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 33 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Городские |
Міський рюкзак 16L Wallaby, Україна синій 147-4
Опис товару:
Щільна вентильована ортопедична спинка захистить ноутбук від пошкоджень і знизить навантаження на спину.
Регульовані S-подібні лямки із сіткою на внутрішній стороні. Окрема ручка зі щільної стрічки для перенесення в руці.
Рюкзак розділений на два відділи з додатковою зовнішньою кишенею на передній стінці. Перегородка між відділами зі щільної підкладкової тканини.
Якісна тканина схожа на лляну. Кілька кольорів. Оригінальний і ергономічний дизайн.
Денце зроблене з жатки для підвищення зносостійкості та продовження терміну експлуатації рюкзака.
Невеликі кишені для ключів та інших дрібниць (канцелярського приладдя) всередині першого відділення з підкладки. Зовнішні бічні кишені із сітки.
Кишеня під ноутбук додатково ущільнена піною й обладнана стрічкою на липучці для фіксації ноутбука. Можна також використовувати рюкзак як міський або для походів на заняття підліткам.
Передня стінка прикрашена вишивкою й декорована невеликою вставкою зі шкірозамінника у формі ромба.
Купити рюкзак за доступною ціною можна оформивши заявку на сайті або зв'язавшись із консультантом телефоном.
Характеристики:
Матеріал: поліестер + нейлон жатка.
Розміри: 33х43х11(16) см.
Колір: синій.
Об'єм: 16 л.
Виробник: Wallaby Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 140 ₴











