Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adidas |
| Вес | 0.3 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 46 см |
| Глубина | 16 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 18 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 28 см |
Cпортивний рюкзак 18L Adidas Backpack Daily Bp II Burgundy Black GE6157
Опис:
Одне основне відділення на блискавці. Усередині розміщена одна невелика відкрита кишенька.
Передня кишеня на блискавці.
Регульовані м'які лямки.
Верхня петля для перенесення.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний із бордовим.
Розмір см (ШхВхГ): 28 см х 46 см х 16 см
Об'єм: 18 л.
Вага: 305 г.
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴










