Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Continent |
| Диагональ экрана ноутбука | 10" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Отделения | Отделение-органайзер |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Мужской |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Нет |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 250 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Ширина | 300 мм |
Надійна сумка для ноутбука 10 дюймів Continent CC-010Black
Зручна та практична сумка призначена для перенесення небольшого ноутбука или планшета. Сумка виготовлена зі стійкого до зносу матеріалу, забезпечена зручними ручками та плечовим ременем.
Опис товару:
Легка сумка для ноутбука з вертикальним завантаженням.
Стінки з піноподібного матеріалу для захисту ноутбука.
Кишеня-органайзер застібається на блискавку.
Зручний плечовий ремінь.
Діагональ ноутбука: 7-10 дюймів.
Характеристики:
Матеріал: нейлон, поліестер.
Відділення для ноутбука, см: 28,5 х 23,5 х 3,5
Зовнішні розміри, см: 30 x 25 x 4.
Виробник: ТМ Continent.
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴





