Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Continent |
| Высота | 245 мм |
| Длина | 80 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 305 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 80 мм |
| Глубина (1) | 80 |
| Диагональ экрана ноутбука | 10" |
| Диагональ экрана ноутбука (1) | 10" |
| Отделения | Отделение-органайзер |
| Пол (1) | Унисекс |
| Тип | Сумка |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип застежки (1) | Молния |
Чоловіча сумка через плече Continent CC-039Black
Опис товару:
Легка сумка для ноутбука з вертикальним завантаженням.
Кишеня-органайзер застібається на блискавку.
Зручний плечовий ремінь.
Діагональ ноутбука: 7-10 дюймів.
Характеристики:
Матеріал: поліестер, штучна шкіра.
Зовнішні розміри, мм: 245 x 305 x 80
Виробник: ТМ Continent.
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴






