Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Continent |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Нейлон |
| Отделения | Отделение-органайзер |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Ширина | 400 мм |
Надійна сумка для ноутбука 15,6 дюймів Continent CC-072Black
Опис товару:
Сумка для ноутбуків із діагоналлю екрана 15.6 дюйма.
Вона має потовщені стінки, які пом'якшать удари та поштовхи під час перевезення ноутбука в громадському транспорті.
Спеціальне відділення для документів і аксесуарів дасть змогу взяти із собою безліч корисних дрібниць.
А зручні ручки та плечовий ремінь зроблять перенесення ноутбука комфортним
Характеристики:
Матеріал: нейлон, поліестер.
Відділення для ноутбука, см: 38 x 27,5 x 4
Зовнішні розміри, см: 40 x 30 x 5
Діагональ екрана ноутбука: 15-16 дюймів
Виробник: ТМ Continent.
Информация для заказа
- Цена: 670 ₴






