Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Campus |
| Высота | 390 мм |
| Длина | 60 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 6-10 |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Липучка |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 276 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Молодіжна сумка на плече Campus Sarin помаранчева 5900787323123
Опис товару:
Сумка через плече для комп'ютера Sarin від Campus виготовлена з міцного матеріалу Endura.
Закривається клапаном на липучці.
Широкий регульований знімний плечовий ремінь дає змогу зручно носити комп'ютерне обладнання.
Відкривши клапан, ми бачимо посилену кишеню для ноутбука, у яку поміститься ґаджет із максимальними розмірами 37 х 25 х 6 см; відкрита кишеня для ноутбука; п'ять відкритих кишень різного розміру.
Додаткові кишені дають змогу носити із собою аксесуари до комп'ютера. Вони виготовлені з міцного матеріалу з ущільненням, завдяки чому чудово захищають усі переносні предмети.
Характеристики:
Матеріал: поліестер Endura.
Колір: жовтогарячий..
Зовнішні розміри сумки (ШхВхГ): 39 х 27,5 х 6 см.
Вага: 500 г.
Виробник: Campus.
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴






