Сумка візка складана для покупок на колесах жовтогаряча



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.37 г |
| Высота | 46 мм |
| Глубина | 15 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 27 мм |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Дополнительные характеристики сумок-тележек | |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок | Нет |
| Замок (1) | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Материал (1) | Полиэстер |
| Назначение | Для женщин |
| Назначение (1) | Для женщин |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Средний |
| Размер (1) | Средний |
| Регулировка размера | Да |
| Тип | Сумка |
| Тип (1) | Сумка |
Сумка візка складана для покупок на колесах жовтогаряча S1645304
Опис товару:
Складана сумка для покупок 3 в 1 на коліщатках — допомога в повсякденних покупках.
Сумка/візок для покупок , обладнана коліщатками, які розвантажать хребет і зроблять покупки простішими.
Вона складана, завдяки чому займає мало місця ї її завжди можна носити із собою.
Можливість збільшення та зменшення — завдяки ковзній блискавці, коли Ви йдете за покупками, Вам не потрібно носити із собою велику громіздку сумку, просто відрегулюйте розмір цієї сумки відповідно до ваших поточних потреб.
Сумка стійка та легка, легко складається й розкладається.
Міцні колеса витримують великі навантаження.
Виготовлений із поліестеру, який дуже легко чистити.
Використовуючи багаторазові сумки для покупок, ви захищаєте довкілля!
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: у складеному вигляді (для транспортування): 40 см x 17 см x 5 см.
Сумка: 46 см (максимально укорочена 30) х 27 см х 15 см
Висота сумки з коліщатками: 57 см + ручка 25 см.
Вага: 370 г.
Информация для заказа
- Цена: 365 ₴



