Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hokkaido |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Хаки |
| Тип | Сумка |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 14 см |
| Ширина | 43 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Высота | 30.0 |
| Глубина | 14 мм |
| Назначение рюкзака | Охота/Рыбалка |
| Объем | 20 м.куб |
| Пол | Унисекс |
| Тип (1) | Сумка |
Сумка для рибальських снастей 20L Hokkaido хакі W13060 khaki
Опис товару:
Виріб виготовлений із міцного прогумованого поліестеру.
Регульований ремінь через плече.
Закривається клапаном на двох фастексах.
Просторе основне відділення.
На передній стінці під клапаном розташована додаткова відкрита кишеня.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Вставка зі штучної шкіри на дні сумки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: хакі.
Розміри: 43 х 34 х 14 см.
Об'єм: 20 літрів.
Виробник: Hokkaido, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴





