Чоловічий шкіряний портфель Mykhail Ikhtyar, Україна синій
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mykhail Ikhtyar |
| Вес | 1180 г |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Наппа |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 390 мм |
Чоловічий шкіряний портфель Mykhail Ikhtyar, Україна синій 50033 blue
Особливості товару:
Виріб виготовлений із якісної лицьової шкіри Наппа.
Закривається клапаном на двох замках-засувках.
Одне основне відділення, всередині якого розташована одна відкрита кишеня.
Підкладка виготовлена зі щільної тканини.
Шкіряна ручка для транспортування в руці.
Знімний ремінь через плече із нейлону.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: синій.
Розміри: 39х30х7 см.
Вага: 1180 г.
Виробник: Mykhail Ikhtyar, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 2 995 ₴












