Шкіряна чоловіча сумка, планшетка Mykhail Ikhtyar, Україна чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mykhail Ikhtyar |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Наппа |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 230 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для мужчин |
| Назначение (1) | Для мужчин |
| Наличие колес | Без колес |
| Тип | Сумка мужская |
Шкіряна чоловіча сумка, планшетка Mykhail Ikhtyar, Україна чорна 45032 black
Опис товару:
Виріб виготовлений із якісної лицьової шкіри Наппа.
Одне основне відділення, яке закривається клапаном на двох магнітах. Усередині розташована кишеня на блискавці.
Відкрита кишеня на передній стінці сумки під клапаном.
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Відкрита кишеня на тильній стороні сумки.
Незнімний регульований наплічний ремінь виготовлений у поєднанні натуральної шкіри та нейлону.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра Наппа.
Колір: чорний.
Фурнітура: срібло.
Розміри сумки (ШхВхГ): 23х25х6 см (товщина з передньою кишенею 8 см).
Виробник: Михайло Іхтяр, Україна
Информация для заказа
- Цена: 1 995 ₴












