Чоловіча шкіряна сумка на плече Mykhail Ikhtyar, Україна чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mykhail Ikhtyar |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Наппа |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 230 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 35 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для мужчин |
| Назначение (1) | Для мужчин |
| Наличие колес | Без колес |
| Тип | Сумка мужская |
Чоловіча шкіряна сумка на плече Mykhail Ikhtyar, Україна чорна 45043 black
Опис товару:
Виріб виготовлений із якісної лицьової шкіри Наппа.
Одне основне відділення, яке закривається блискавки. Усередині розташована кишеня на блискавці.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Незнімний регульований наплічний ремінь виготовлений у поєднанні натуральної шкіри та нейлону.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра Наппа.
Колір: чорний.
Фурнітура: графіт.
Розміри сумки (ШхВхГ): 23х23х3,5 см.
Виробник: Михайло Іхтяр, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴












