Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gart |
| Вес | 1.15 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 700 мм |
| Глубина стула | 400 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Ткань |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Цвет | Зелёный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 370 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина (1) | 370 |
| Материал спинки | Полиэстер |
| Ширина (1) | 400 |
Туристичне розкладне крісло зі спинкою Gart Gart S1645305
Опис товару:
Туристичне крісло — ідеальне рішення для прихильників активного відпочинку на лоні природи. Виготовлений із міцних матеріалів, він забезпечує не тільки комфорт, але й безпеку під час використання. Завдяки складаному механізму крісло займає мало місця під час транспортування та зберігання, що робить його практичним і функціональним аксесуаром.
Смуги поліестеру міцно закріплені заклепками до каркаса крісла.
Характеристики:
Колір: оливковий.
Вага: 1,15 кг.
Загальна висота: 70 см.
Висота сидіння: 40 см.
Ширина: 37см.
Матеріал сидіння і спинки: поліестер.
Матеріал рами: сталь.
Вантажопідйомність: до 120 кг.
Розміри в складеному вигляді: 50x37 см.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴






