Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Confident |
| Высота | 350 мм |
| Длина | 180 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Форма | Треугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 мм |
Чоловіча сумка-слінг Confident SAT09-T-HD-23370A чорна
Представляємо до Вашої уваги компактну та функціональну чоловічу сумку, яка має продуманий до дрібниць внутрішній простір і сучасний дизайн.
Опис:
Тип: сумка - слінг.
Сумка має одне основне відділення на змійці, також із лицьового боку невеликий відділ-слот із закриттем на кнопку, і три кишеньки на змійках різних розмірів.
Наплічний ремінець міцний, регулюється за довжиною.
Характеристики:
Матеріал: текстиль.
Розміри: 35 x 18 x 3 см.
Виробник: Confident.
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴





