Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Confident |
| Высота | 290 мм |
| Длина | 180 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 130 мм |
Чоловіча сумка нагрудна, слінг Confident SATN01-T-X2032A чорний
Надійна сумка з основним відділенням, яка здатна помістити все необхідне. Ця сумка ідеальна для подорожей і відряджень. Тому таке вироби стане вдалим вибором для чоловіків, які віддають перевагу простої естетики. Якісний аксесуар виконаний в мінімалістичному стилі, нічого зайвого і дратівливого очей.
Опис:
Тип: сумка-слінг.
Має одне велике основне відділення з круговим закриттям на змійку, всередині якого є кишеня відкритого типу.
З лицьового зовнішнього боку є ще дві кишені на блискавках, різного розміру, для зручного розміщення всіх дрібних речей.
Наплічний текстильний ремінь, регулюється по довжині, перестібається на зручну сторону за допомогою карабіну.
Є коротка ручка.
Особливістю даної моделі є наявність USB роз'єму для комфортного заряду телефону.
Характеристики:
Матеріал: текстиль.
Розміри: 29 x 18 x 13 см.
Виробник: Confident.
Информация для заказа
- Цена: 849 ₴






