Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Confident |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 220 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 60 мм |
Симпатична сумка Confident SAT09-T-23356A чорна
Представляємо до Вашої уваги компактну та функціональну чоловічу сумку, яка має продуманий до дрібниць внутрішній простір і сучасний дизайн.
Опис:
Тип: сумка чоловіча тканева.
Сумка має одне основне відділення.
З лицьового боку є дві додаткові кишені на блискавках різних розмірів, й одна з тильного боку.
Усередині основного відділу також знаходячись невеликі кишеньки для дрібниць.
Наплічний ремінь текстильний, регулюється за довжиною, знімається за допомогою карабінів.
Є додаткові кріплення, що дають змогу перестебнути ремінець на задню спинку виробу та носити її як поясну сумку.
Також модель обладнана короткою ручкою для зручності персон.
Характеристики:
Матеріал: текстиль
Розміри: 22 x 15 x 6 см.
Виробник: Confident.
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴





