Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Нет |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 910 г |
| Высота | 325 мм |
| Глубина | 10 мм |
| Ширина | 419 мм |
Сумка для ноутбука 15,6 дюйма HP Compaq чорний AX338AA
Опис товару:
Сумка має одне основне відділення на блискавці.
Усередині першого відділення розташований відділ для ноутбука 15,6 дюймів і кишеня для документів формату А4.
У другому відділенні розташовані чотири відкритих кишенька для візиток, відкрита кишеня на телефоні, дві петлі для ручок.
На лицьовій стороні розташований додатковий кишеня на блискавці.
Дві ручки середньої довжини та незнімний регульований ремінь через плече.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 32,51 × 41,9 × 10,2 см.
Вага: 0,91 кг.
Виробник: HP, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴



