Спортивна сумка з відділами для взуття, вологих речей 18L Edibazzar чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 24 см |
| Глубина | 18 см |
| Объем | 18 л |
| Ширина | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота, см | 24 |
| Глубина, см | 40 |
| Замок | Нет |
| Замок (1) | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Наличие колес | Без колес |
| Наличие колес (1) | Без колес |
| Объем, л | 20 |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип сумки | спортивная сумка |
| Ширина, см | 20 |
Невелика спортивна сумка для спортзалу, фітнесу, тренувань 18L Edibazzar чорна
Опис сумки:
Міцна та легковажна синтетична тканина.
Одне основне відділення на блискавці. Усередині розташована одна кишеня на блискавці.
Відділ для вологих речей із поліетиленовим покриттям всередині.
Відкрита кишеня на лицьовій стороні сумки.
Бічний відсік для взуття на блискавці.
Невелика кишеня на блискавці на бічній поверхні сумки.
Петля для фіксації сумки на ручці валізи.
Знімний регульований ремінь для носіння через плече.
Міцні ручки середньої довжини. Ручки прошиті по всій висоті сумки проходять під днищем сумки для підвищеної міцності.
Додаткова бічна ручка для носіння сумки у вертикальному положенні.
Підкладка з нейлонової тканини сірого кольору.
Характеристики:
Артикул: 6056623771549.
Матеріал: поліестер.
Розміри (ШхВхГ): 40x24x18 см.
Вага: 385 г.
Колір: чорний
Виробник: Edibazzar, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴










