Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Нейлон |
| Назначение | Унисекс |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Плечевой ремень |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 340 г |
| Высота | 24 см |
| Глубина | 24 см |
| Объем | 20 л |
| Ширина | 46 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | спортивная сумка |
Спортивна сумка Edibazzar чорний на 20л ST77D black
Опис товару:
Один основний відсік на блискавці. Усередині розташована одна кишеня на блискавці й одна відкрита кишеня.
Відділ для вологих речей із внутрішнім поліетиленовим покриттям.
Відсік для взуття на бічній поверхні сумки.
Зовнішня кишеня з органайзером і кишенею на блискавці.
Ручки середньої довжини..
Знімний регульований ремінь через плече.
На дні сумки є металеві ніжки.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Колір: чорний.
Розміри, см (ШхВхГ): 46х24х24.
Об'єм: 20 л.
Вага: 340 г.
Виробник: Edibazzar, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 840 ₴









