Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rock |
| Вес | 430 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 46 см |
| Глубина | 18 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 25 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Cпортивные, Городские |
Спортивний рюкзак Rocktrail чорний на 20л 100359767001
Опис товару:
Легкий похідний рюкзак для коротких походів.
Ергономічна спинка та регульовані плечові ремені для максимального комфорту під час перенесення.
З регульованим за висотою та довжиною нагрудним ременем.
Багато місця для зберігання завдяки просторому основному відділенню, відділенню цінних речей і бічним сітчастим кишеням.
Пристрій для проходу питного міхура та трубки для пиття до 3 л (не входить до комплекту).
Містить етикетку SOS з номерами екстрених служб і аварійним сигналом Alpine.
Регулювання об'єму бічними компресійними ременями.
Міцна ручка для перенесення рюкзака.
Світловідбивні деталі.
З високоякісною фірмовою змійкою YKK.
Об'єм: приблизно 20 л
Максимальна вага наповнення: приблизно 5 кг.
Характеристики:
Рюкзак: 100% поліестер.
Підкладка: 210D поліуретан.
Розміри: Ш 18 х В 26 х Г 46 см.
Об'єм: 20 літрів.
Вага: 430 г.
Країна реєстрації торгової марки: Rocktrail, Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 1 195 ₴







