Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crivit Sports |
| Вес | 685 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 46 см |
| Глубина | 15 см |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 17 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Cпортивные, Городские |
Спортивний рюкзак Crivit синій на 14л 100360565002
Опис товару:
Легкий рюкзак чудово підійде для велопрогулянок.
Ергономічна спинка та регульовані плечові ремені для максимального комфорту під час перенесення.
Регульований за висотою та довжиною нагрудний ремінь і пояс на стегнах.
Зручна задня система із сіткою й алюмінієвою рамою.
Можливість збільшення об'єму завдяки круговій блискавці.
Просторе основне відділення з відділом для гідратора й отвором для питної трубки.
Бічні сітчасті кишені та передня кишеня з практичними відділеннями для різних аксесуарів.
У комплекті сітка для шолома в окремій передній кишені та дощовик у окремій нижній кишені.
Петля для перенесення рюкзака в руку.
Світловідбивні деталі
З високоякісною фірмовою змійкою YKK.
Об'єм: приблизно 14 (+3) л
Максимальне навантаження: 5 кг
Характеристики:
Рюкзак: 100% поліестер.
Підкладка: 210D поліуретан.
Чохол від дощу: поліуретан 190T.
Розміри: Ш 26 x В 46 x Г 18 (+5) см
Об'єм: 14+3 літри
Вага: 685 г.
Країна реєстрації бренду: Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴








