Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.26 кг |
| Количество лямок | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Цвет | Хаки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 18 см |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Расцветка | Выберите значение |
| Тип (1) | Сумка на пояс |
Тактична сумка Edibazzar хакі 3053238119577
Опис виробу:
Містка поясна сумка призначена для транспортування армійської амуніції.
Виготовлена з міцного прогумованого поліестеру.
Одне основне відділення на блискавці. Усередині розташована кишеня на блискавці.
Кишеня на блискавці та дві невеликі кишені, що закриваються клапанами на фастексах, на лицьовій стороні сумки.
Чохол для пляшки з водою або ліхтарика.
Міцний регульований поясний ремінь на фастексі.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри сумки: 15 см х 18 см х 6,5 см.
Розміри чохла для пляшки: 18 х 7 см.
Максимальна довжина ременя: 120 см.
Вага: 260 г.
Колір: хакі.
Виробник: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴









