Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Материал | Оксфорд |
| Цвет | Хаки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 30 см |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 8 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Размер (1) | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Тип сумки (1) | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
Тактична сумка Molle Combat Sachet хакі 8935003599058 khaki
Опис:
Функціонально зручна модель завдяки великій кількості відділень, що дає змогу легко розмістити всі Ваші речі.
Має одне основне відділення на блискавці. Усередині розміщена відкрита кишеня.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Дві кишені на блискавці на бічних поверхнях сумки.
Нейлонові петлі Molle для підвішування додаткових аксесуарів на лицьовій стороні.
Сітчаста кишеня на бічній поверхні сумки.
Нейлонові петлі для підвішування додаткових аксесуарів на лицьовій і бічних поверхонь сумки.
Знімний регульований ремінь, який дає змогу носити сумку як на плечі, так і на поясі.
Характеристики:
Матеріал: 600 Ден Оксфорд
Розміри: 30х18х8 см.
Колір: хакі.
Виробник: Edibazzar, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴









