Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.31 кг |
| Количество лямок | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Цвет | Койот |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 15 см |
| Длина | 32 см |
| Ширина | 13 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Расцветка | Однотонная |
| Тип (1) | Сумка на пояс |
Тактична сумка Edibazzar койот 3058527337069
Опис виробу:
Містка поясна сумка.
Виготовлена з міцного прогумованого поліестеру.
Одне містке основне відділення на блискавці. Усередині розташована відкрита кишеня.
Три кишені на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Еластична стяжка для фіксації додаткових аксесуарів у верхній частині сумки.
Нейлонові ремінці для фіксації додаткових аксесуарів на бічних поверхнях сумки.
Міцний регульований поясний ремінь на фастексі.
Спереду пришита панель Velcro.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Ширина основної кишені: 20 см.
Висота: 15 см.
Глибина: 5-13 см.
Довжина ременя: від 61 см до 132 см (регулюється).
Вага: 310 г.
Цвет: койот.
Виробник: Edibazzar, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴












