Чоловіча сумка Edibazzar коричнева
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 120 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Чоловіча сумка Edibazzar коричнева S1645229
Опис товару:
Міська сумка невеликого розміру для носіння через плече.
Два основні відділення на блискавці.
Одна кишеня під клапаном на липучці.
Вертикальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Петля для носіння сумки на ремені на тильному боці сумки.
Знімних ремінець для носіння на плечі.
Характеристики:
Матеріал: полиэстер.
Колір: коричневий.
Розмір ШхВхГ (см): 12 x 17 x 4.
Вага: 105 г.
Виробник: Edibazzar, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 275 ₴












