Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Желтый |
| Размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Высота | 60 см |
| Глубина | 26 см |
| Объем | 57 л |
| Ширина | 36 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер чемодана | Средний |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Дорожня сумка Wallaby жовта на 57л 10428-7
Опис сумки:
Стильний дизайн.
Якісні шви та міцні матеріали.
Одне містке основне відділення на блискавці.
Додаткова кишеня на блискавці на лицьовій поверхні сумки.
Зручна висувна ручка для переміщення на колесах.
Полегшена конструкція.
Міцна та зручна колісна система.
Новий дизайн переплетення ниток у тканині, що забезпечує вищу міцність і невелику вагу.
Характеристики:
Артикул: 10428-7.
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри: (ШхВхГ): 60x34x28 см. Вага 2300 грамів.
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Колір: синій із жовтим.
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴












