Сумка дорожня на колесах 57L Wallaby, Україна 10428-6 синя з чорним
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Высота | 60 см |
| Глубина | 26 см |
| Объем | 57 л |
| Ширина | 36 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер чемодана | Средний |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Сумка дорожня спортивна на колесах Wallaby, Валлабі, Україна 10428-6 синій із чорним
Представляємо до Вашої уваги зручну від відомого українського виробника Wallaby.
Опис сумки:
Стильний дизайн.
Якісні шви та міцні матеріали.
Одне містке основне відділення на блискавці.
Додаткова кишеня на блискавці на лицьовій поверхні сумки.
Зручна висувна ручка для переміщення на колесах.
Полегшена конструкція.
Міцна та зручна колісна система.
Новий дизайн переплетення ниток у тканині, що забезпечує вищу міцність і невелику вагу.
Характеристики:
Артикул: 10428-7.
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри: (ШхВхГ): 60x34x28 см. Вага 2300 грамів.
Матеріал: нейлон жатка.
Цвет: синій із чорним.
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴












