Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Вес | 730 г |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 370 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Папка для документов |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 265 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Папка |
Ділова папка Portfolio чорний SSBW06UKR black
Опис папки:
Два відділення для документів формату А4.
Кріплення на пружині для фіксації документів або блокнота формату А4.
Три петлі для ручок.
Три кишеньки для візиток.
Кишеня для мобільного телефона.
Усередині папки розташована спеціальна незнімна внутрішня папка на механічній кнопці для особливо важливих документів.
Горизонтальна кишеня на блискавці.
Екологічна шкіра чудово імітує натуральну шкіру. Матеріал стійкий до пошкоджень, спричинених змінами температури та стирання.
Характеристики:
Артикул: SSBW06UKR black.
Розміри: 37х26,5х5 см.
Вага: 730 г.
Поміщаються документи формату А4.
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Виробник: Portfolio, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 395 ₴









