Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Delta |
| Вес | 0.176 кг |
| Материал | Рипстоп |
| Объем | 100 л |
| Особенности мешка | Водонепроницаемый |
| Состояние | Новое |
| Тип мешка | Гермомешок |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Высота | 140 см |
| Ширина | 50 см |
Гермомішок Delta-Sport PumpBag сірий на 100л IAN310063
Особливості:
Використовується для зберігання речей від потрапляння вологи, а також як насос для надування легких човнів, матраців, кругів зі встановленим пелюстковим клапаном.
Утричі швидше, ніж надування вручну.
Містить дві загострені насадки й одну конічну насадку
Виготовлений із легкої водонепроникної тканини. Легкий матеріал і зручність зберігання.
У горловину вшиті жорсткі елементи, що дають змогу швидко розправити мішок і закрутити горловину.
Підвищена міцність і термостійкість продукції досягається завдяки використанню обладнання ПВХ-сварки гарячим повітрям.
Складається в невелику сумочку.
Характеристики:
Матеріал: 100% поліестер рипстоп із покриттям.
Об'єм: 100 л.
Колір: сірий.
Розміри: 140х50 см.
Вага: около 176 г.
Информация для заказа
- Цена: 295 ₴












